Bebekler için En Renkli Doğum Günü Hediyeleri

0

Büyük bir heyecanla bebeğinin dünyaya gelmesini bekleyen dostlarınız, çocuklarının ilk yaş gününü kutladıklarında da en az doğum anı kadar heyecan yüklü olacaklardır. Ebeveynlerin unutulmaz bir güne dönüştürmek istedikleri bebeklerinin ilk yaş gününe siz de unutulmaz katkılarda bulunabilirsiniz. Mesela tercih edeceğiniz renkli doğum günü hediyeleri ile siz de unutulmaz bir sürpriz yapabilir, hafızalara kazınabilirsiniz.

İlk olan hiçbir şey unutulmaz. Hele ki günümüzde doğan bebeklere yapılan her şey eksiksiz olarak kayıt altına alınıyor ve ebeveynler ileride bebeklerine onunla nasıl ilgilendiklerini video ve fotoğraflar aracılığıyla gösterecekler. Sevdikleriniz için bu denli önem teşkil eden bir günü en güzel hediye seçenekleriyle renklendirmek istersiniz diye birbirinden cici hediye fikirlerimizi bir araya getirdik ki unutulmaz bir doğum günü kutlamasına tanıklık edin.

 

Yeni Doğan Bebeklere Doğum Günü Hediyeleri

 İki Fotoğraflı Bebek Yastığı

Büyüdüğü zaman hayata gözlerini açtığı ilk anlarda çekildiği bir fotoğrafının olmasını kim istemez ki! Hele de bu fotoğrafın şirin mi şirin bir yastıkta yer aldığını düşünürsek bu fikir düşman çatlatır 🙂 Yeni bebeği olan dostlarınıza, üzerinde bebeğinin fotoğrafının ve isminin yer alacağı İki Fotoğraflı Bebek Yastığı ürünümüzü hediye edebilirsiniz. Yastığın erkek bebekler için tasarlanmış mavi renkli versiyonu da mevcuttur.

 

Bebeklere Özel Rengarenk Magnetler

 

Anne baba olmanın heyecanını ikiye katlayan işlemlerden birisi de bebek odası hazırlığı yapmak ve dünyaya gelecek olan bebekleri için harika bir oda dizayn etmektir. Metal yüzeylere yapışabilen Bebeklere Özel Rengarenk Magnetler ile bebeğinizin odasına renk katabilirsiniz. Magnetlerin 4 farklı renk ve tasarım seçeneği bulunmaktadır. Magnetleri sıradan magnetlerden ayıran en önemli özelliği kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Magnet üzerine bebeğinizin ismi ve bize göndereceğiniz fotoğraf basılacaktır.

 

 

Bebeklere Özel Fotoğraflı HDF Çerçeve

Klasik fotoğraf çerçeveleri sizce de demode olmaya başladıysa, onların yerini alacak en dekoratif HDFçerçeve ürünümüzle tanıştıralım sizi… Erkek bebekler için mavi, kız bebekler için pembe renk alternatifi bulunan bu çerçeve tamamen bebeğinize özel olarak hazırlanmaktadır. Çerçeveye bebeğinizin dilediğiniz fotoğrafını bastırıp ismini yazdırabilirsiniz. Bebeklere Özel Fotoğraflı HDF Çerçeve hem kaliteli hem de unutulmaz bir hediye olacak.

 

 

İsme Özel Zürafa Boy Cetveli

Bebeğinin gelişimini takip etmek her anne baba için zevktir. Günden güne büyüyen bebeklerini takip etmek ebeveynleri mutlu eder. Anne babaların çocuklarının gelişimini takip etmeleri için tasarlanmış İsme Özel Zürafa Boy Cetveli kullanışlı bir doğum günü hediyesi olacak. Sevdiklerinizi, çocuklarının büyümesini takip edebilecekleri bu renkli cetvelle mutlu edebilirsiniz.

 

 

 İlk Yaş Günü Kanvas Tablo

Bebeğinizin ilk yaş doğum gününde o anki fiziksel özelliklerini kaydedebileceğiniz harika bir kanvas tablo hazırlatmaya ne dersiniz? Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bu kanvas tablonun en üst kısmında bebeğinizin fotoğrafı yer alacaktır. Tablo da bebeğinizin boyu, kilosu, diş sayısı, yapmayı sevdiği şeyler vb bilgiler yer alacaktır. Tabloyu dilediğiniz gibi hazırlatabilir, ilerleyen zamanlarda meraklı gözlerle bebekliğine dair sizden bilgi almak isteyen çocuğunuza bu tabloyu cevap niteliğinde gösterebilirsiniz 🙂

 

 

İlk Yaş Kanvas Tablo

Zaman hızla geçen bir rüzgar sanki… Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk anı dün gibi hatırlıyorsunuz fakat baksanıza bebeğiniz doğalı bir sene geçmiş ve doğum günü hazırlığı yapıyorsunuz 🙂 Geçirdiğiniz bir yılda çekildiğiniz en güzel fotoğrafları bebeğinzin ilk doğum günü anısına tek bir kanvas tabloda toplamaya ne dersiniz? Kanvas tablo kişiye özel olup üzerindeki metinleri ve fotoğrafları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

 

Doğum Günü Takvimli Bebek Zıbını

Yeni doğan bebeklere alınabilecek en kullanışlı hediyeler arasındaki birinciliği kimseye kaptırmayan ürünler arasında zıbın da yer alıyor. Siz de hediye seçimlerinizde elverişli ürünlerden vazgeçemeyenlerdenseniz Doğum Günü Takvimli Bebek Zıbını ürünümüzle mutlaka tanışmalısınız. Klasik zıbınları tarihe gömecek bu zıbın yeni doğan bebeğe özel olarak üretilmektedir. Bebeğin adı soyadı, doğduğu tarih, kilosu, mesajınız vs bilgilerin yer aldığı bu zıbın unutulmaz bir sürpriz olma konusunda iddialı…

 

 

 İlk Yaş Doğum Günü Çerçevesi

Çekileceğiniz en güzel fotoğraflarınızı stok yapmanız için bebeğinizin ilk yaş gününden daha anlamlı bir gün bulamazsınız 🙂 Bebeğinizin ilk yaş gününe özel olarak hazırlanan İlk Yaş Doğum Günü Çerçevesi kişiye özeldir ve üzerine bebeğinizin ismi yazılacaktır. Bebeğinizin ilk yaşına adım atıyor olmasını fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu şirin çerçeveleri kaçırmayın! Çerçevelerin kız bebeklere özel pembe versiyonu da bulunmaktadır.

 

 

Kalpli Ayakizi Bebek Zıbını

9 ay boyunca ayaklarını göbeğinizde sevgiyle hissettiğiniz bebeğinize sevgi dolu bir zıbın yaptırmak ister misiniz? Üzerine bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırabildiğiniz bu zıbın bebeğinize verebileceğiniz ilk ve en anlamlı doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor. Zıbınların 3 yaşa kadar bedenleri mevcuttur.

 

 

 Hoşgeldin Bebek Brandası

Büyük bir sabırsızlıkla doğmasını beklediğiniz bebeğinize unutulmaz bir karşılama hazırlamaya ne dersiniz? Hoş Geldin Bebek Brandası ile bebeğinizin odasının atmosferini değiştirebilirsiniz. Brandalarımız kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, üzerindeki mesajı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Kız bebek ve erkek bebek olmak üzere iki branda seçeneğimiz bulunmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.