Bayana Sevgililer Günü Hediyesi

Bayan Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Kız arkadaşınıza sevgililer gününde vereceğiniz hediyeyi kara kara düşünüyor musunuz? Ne alacağınız konusunda en ufak bir fikriniz yok mu? O halde bayan sevgiliye hediye edilebilecek sevgililer günü hediyelerini sunalım! Birbirinden romantik ve aşk dolu sevgililer günü hediyesi seçenekleri ile sevgilinize büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz.

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 1

 

Kalbinizin sahibine vereceğiniz en kıymetli sevgililer günü hediyelerinden olan İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye ile kız arkadaşınıza büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz. 3 farklı kutu seçeneğinden dilediğiniz seçin, sevgilinizi mutlu edin.

 

 

 

 

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 2

Geride bıraktığımız yılın en iyi sevgilisini seçmek ister misiniz? En İyi Sevgili Sertifikası ile kız arkadaşınızı ödüllendirebilir, ne kadar iyi bir sevgili olduğunu bir kez daha hissettirebilirsiniz. Aşk Üniversitesi – Mutluluk Fakültesi onaylı bu sertifika, aşkınızın en büyük kanıtı olacak.

 

 

 

 

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 3

Tam 100 dilde sevginizi göstermek ister misiniz? 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu içinde 100 dilde “Seni seviyorum” notları yer almaktadır. Tek bir dille yetinmeyen romantik erkeklerin sevgililer günü hediyesi tercihi bu kavanoz olacak!

 

 

 

 

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 4

Siz de sevgiliniz tarafından “Beni neden seviyorsun?” sorusuna maruz kalan erkeklerden misiniz? O halde onu neden sevdiğinizi Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözleri ile açıklayın! İçinde 100 adet neden yazan bu hediyeniz sayesinde sevgiliniz de neden sevildiğini çok daha iyi anlayacak.

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 5

Aşkın ilacı dedikleri şey bu olsa gerek! Çok Seviyorum Aşk Drajeleri ile gönül verdiğiniz kişiye özel bir hediye verebilirsiniz. Kutu üzerindeki yazıları tamamen sizin belirleyeceğiniz Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, sevgilinize tatlı bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 6

Hem fotoğraflı hem de aşk dolu bir masa takvimine ne dersiniz? Kapak kısmına ve her bir aya ayrı olarak toplam 13 adet fotoğraf ekleyebileceğiniz Sevgiliye Özel 2015 Takvimi ile aşkınızı bir yıla yayın!

 

 

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 7

Sevginizi göstermenin en sevimli yolu Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Ürünleri’nden geçiyor! Beyaz kupa, sihirli kupa, mause pad, yapboz, magnet, duvar saat, ve bardak altlığı setinden oluşan ürünlerden dilediğinizi seçin, sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşınıza verin!

 

Romantic Heart – Romantik Kalp

 

bayan sevgiliye sevgililer gunu hediyeleri 8

 

İçinde 100’den fazla romantik görev içeren Romantik Kalp ile aşka doyacaksınız! İlişkinize yeni bir heyecan katacak Romantik Kalp, sevgilinizin de bu zamana kadar aldığı en sıradışı hediyelerden biri olacak.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir