Başak Burcuna Hediye Önerileri

İşte karşınızda işkolik başak burcu. Kıvrak zekalı, pratik, çalışkan… Güvendiği sevdiği insanlar için her şeyi yaparken, inanmadığı ve tembel olduğunu düşündüğü insanlara çok soğuk davranırlar. Evde oturmak onlara göre değildir. Yaşamları boyunca sürekli çalışırlar. Onlar dinlendiklerini düşündükleri anda bile etrafındaki insanlar onlar adına yorulur. Çok fazla ince eleyip sık dokudukları için ayrıntılar arasında boğulur kalırlar. Karşılarına çıkan insanlara hemen güvenmezler. Bir insanla samimi olabilmeleri için onu tanıyacak yeterli zamanın geçmesi gerekmektedir. Kendilerini kimseye kullandırmazlar, sınırları her zaman bellidir. “Hayır” kelimesini çok duyduğunuz insana dikkat edin, başak burcu olma olasılığı çok yüksektir.

Başak burçlarını etkilemek istiyorsanız, iyi konuşma becerisine sahip biri olsanız iyi olur. Onlar etraflarında zeki ve entelektüel insanları görmek isterler. Onlarla hemen hemen her konuda tartışabilirsiniz. Tabi entelektüelliğinizi ortaya koyan konular olursa sizin açınızdan daha etkileyici olur.

Başak burçları eleştirmeyi çok severler. Sürekli onları bir şeyleri eleştirirken görebilir hatta bazen alınmaya kadar işi sürükleyebilirsiniz. Ancak onlar bunu kötü niyetle kesinlikle yapmazlar. Onların istediği sadece sizin daha iyi biri olmanızdır. Zaten onlar sevmedikleri insanları eleştirme gereği bile duymazlar. Eleştirildiğiniz için kızmak yerine sevinmeyi denemelisiniz. Sevdiklerine karşı hiçbir kötü niyetleri yoktur çünkü onların.

Başak burçları için alabileceğiniz hediye seçenekleri;

Başak Burcuna En Güzel Hediye Seçenekleri

dogum-gunu-hediyesi-1

Sürekli iletişimi ve teknolojik gelişmeleri seven başak burçları için alacağınız en güzel hediye nedir diye düşünürseniz kendi kendinize vereceğiniz cevabın dizüstü bilgisayar olacağını sizde göreceksiniz. Daha fazla ürün çeşitini görmek için tıklayınız. 

dogum-gunu-hediyesi-2

Başak burcunun taşı yeşimdir. Üzerinde yeşim taşı olan bir küpe başak burcu sevdiklerinize çok çekici gelecektir.

dogum-gunu-hediyesi-3

Entelektüel tarafları her zaman ön plana çıkan başaklar için alacağınız hediyeleri düşünürken, kitaplarla alakalı olabilecek bütün aksesuarları gözden geçirin deriz. Mesela kitap lambası çok orijinal bir hediye olacaktır.

dogum-gunu-hediyesi-4

İşkolik bir insana, iş hayatının en zirvesindeki insanlardan birinin kitabını alırsanız nasıl olur? Kendinizi başak burcunun yerine koyarsanız neyi ima ettiğimizi çok iyi anlayacaksınız.

dogum-gunu-hediyesi-5

Sürekli iletişim halinde olan başar burcu sevdikleriniz için, telefonla konuşurken elleri yorulmasın diye alacağınız kaliteli bir kulaklık, en güzel doğum günü hediyeleri arasında kendine güzel bir yer edinecektir.

Başak burcunu Milliyet gazetesinden okumak için tıklayınız. 

Terazi burcuna hediye önerileri yazımızı okumak için tıklayınız.