Balık Burcuna Hediye Önerileri

Kimi astrologlara göre en iyi burç yay olsa da, bize göre bu burç balık burcu. Yani nasıl olmasın ki? Sempatiklik, merhamet, duygusallık, şirinlik ne kadar güzel özellik ararsanız hepsi onlarda. Bir ortama girdiğinizde ortamdaki herhangi biri sizi büyülüyorsa, gözünüzü ondan alamıyorsanız dikkat edin balık burcu çıkma olasılığı çok yüksek 🙂 Yumuşacık bir tavır, kibar ve nazik davranışlar tam olarak onları anlatan özellikler. Burçlarının simgesi olan balığa çok benzemeleri yani sürekli her şeyi unutmaları, ortamda burcuna atıfta bulunan espriler yapılmasına neden olabilir ancak onlar görebileceğiniz en zeki insanlardır. Altıncı hislerinin çok kuvvetli olması, sizin tavırlarınıza bile yansıtmadığınız düşünceleri önceden sezmesine, onların yanında bazen rahat hareket edememenize yol açacaktır. Onlara söylememeniz gereken bir şey varsa ya çok dikkatli olmalısınız ki bize göre bunda başarılı olamayacaksınız ya da açık sözlü olmayı adet edinmelisiniz. İşin kötü tarafı anladıkları hiçbir şeyi anlamış gibi davranmayacaklardır. Arkadaşlıklarına çok önem verdiklerinden, kendisine yapılan yanlışı asla affetmezler. Sevilen arkadaşlıkların bitmesi her zaman üzücüdür ama karşınızdaki insan balık burcu ise bu sizin açınızdan daha da üzücü olacaktır.

Balık burçları kolayca sevmeye aşık olmaya yatkın bir yapıya sahiptir. Bu nedenle doğru insanı bulana kadar çok fazla aşk ilişkisi yaşayabilir hatta bulamacağına dair karamsarlığa bile düşebilirler. Onun aradığı hislerini anlayabilecek ve güvende hissetmesini sağlayabilecek bir ilişkidir. Balık burcu insanlarının gönlünü kazanmak isterseniz; dış görünüşlerine iltifat etmek, ya da yaptıkları şeyleri takdir etmek iyi bir başlangıç olacaktır. Aslına bakarsanız bunda çok zorlanmayacaksınız çünkü onları gördüğünüz her an iltifat etme isteğiyle dolu olacaksınız. Çok çekici olduklarını boşuna söylemiyoruz 🙂

Bu sevimli insana özel hediye almak istiyorsanız eğer;

Balık Burcuna Özel Hediyeler

dogum-gunu-hediyeleri-1

Balık burçlarının çok duygusal olduklarını söylemiştik. Duygusallıkları ve hayalperestlikleri onların sanata düşkün olmalarına neden olur. Alacağınız kaliteli bir fotoğraf makinesi ile onları ne kadar mutlu edeceğinizi tahmin bile edemezsiniz. 🙂 Daha fazla ürün çeşiti için tıklayınız.

dogum-gunu-hediyeleri-2

Su grubu olan balık burcu insanları hayvan olarak balıkları çok severler. Onlara alacağınız içi rengarenk balıklarla dolu güzel bir akvaryum, farklı ve güzel bir hediye olacaktır.

dogum-gunu-hediyeleri-3

Ahşap bir yelkenli onların hoşuna gidecek doğum günü hediyelerinin başında gelir. Sonuçta alacağınız hediye su ile ne kadar alakalıysa, balık burcunun hediyesini beğenme oranı o kadar yüksek olacaktır. dogum-gunu-hediyeleri-4

Balık burçları vücutta ayağı temsil ederler. Bu nedenle onlara alacağınız güzel ve rahat bir spor ayakkabı özel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

dogum-gunu-hediyeleri-5

 

Sanata düşkünlükleriyle ön plana çıkan balık burçları genelde müziği çok severler. Onları mutlu ederken etkilemekte istiyorsanız bu hediye seçeneğini sakın ihmal etmeyin.

Balık burçlarını daha yakından tanımak istiyorsanız, Milliyet gazetesi balık burcu sayfasına tıklayınız. 


Koç burcuna hediye önerileri başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.