Sevgililer Günü Hediyeleri

“Aşk Nedir?” Sorusuna Cevap Olan Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Herkes sevgilisi için tercih edeceği hediyenin duygularını en iyi şekilde yansıtacak ürünlerden oluşmasını ister. Siz de alacağınız sevgililer günü hediyeleri ile siz konuşmadan sevgilinizin ne demek istediğinizi anlamasını istiyorsanız, buram buram romantizm kokan hediye seçeneklerimizi çok beğeneceğinizi umuyoruz. Aşk, kalpten geçen duyguları konuşmadan da anlatabilmektir. Bazen bir bakışla, bazen de alacağınız hediyelerle… Siz yeter ki samimiyetinizi gözler önüne serin ve sevgilinize en derinden onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Bunu başarabilirseniz aldığınız hediye her ne olursa olsun sevginizi başarılı bir şekilde sevgilinize nakletmiş olursunuz. Sizi bu konuda yalnız bırakmak istemedik ve aşk kokan en güzel hediyelerimizi beğeninize sunduk.

 

Aşkı En İyi Anlatan Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Kırmızı Güller Kokulu Taş Aranjmanı

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgiliniz için seçtiğiniz, aşkınız kadar taze çiçeklerin solup gitmesini istemiyorsanız gül şeklindeki kokulu taş ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Kokulu taş güllerin vazo kısmında sevgilinizle fotoğrafınız ve isimleriniz yer alacaktır.

 

Melek Sevgilime Hediye Kulesi

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Seni her şeyden çok seviyorum” demek emin olun daha önce hiç bu kadar dolu dolu olmamıştı! İçerisinde draje, kalp ve Mabel çikolataların, kalp mumun, ayna ve melekli kolyenin yer aldığı hediye kulemiz romantik çiftlerin favorisi olacak.

 

Çiftlere Özel Kare Yastık

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

En sevdiğiniz 6 fotoğrafınızı bastırabildiğiniz ve isimlerinizi yazdırabildiğiniz çiftlere özel kare yastık sonsuza kadar sürecek olan aşkınızın en iyi temsilcisi olmaya geliyor.

 

 

Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati

 

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Kişiye özel olarak hazırlanan romantik duvar saati ürünümüzde sevgilinizle fotoğrafınız ve üzerinde yazmasını istediğiniz mesajınız yer alacaktır.

 

 

 

Altın Kolyeli Sevgililer Günü Hediyesi

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

İki adet şirin peluş ayı anahtarlık, iki adet kalp çikolata ve altın melek kolye bulunan kalpli hediye kutusu unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi arayanların tercihi olacak. kalp kutu tarafınıza kırmızı tülle şık bir şekilde sarılı olarak ulaştırılacak.

 

 

Kişiye Özel Kalp Kutuda Konuşan Kalp Puzzle

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Sevgilinize sürpriz dolu bir hediye vermeye hazır mısınız? 3 farklı tasarım modeli bulunan kalp puzzlelerimizin üzerine sevgilinizin ömür boyu unutamayacağı bir mesaj yazdırabilirsiniz. Puzzle dağınık bir şekilde yanında iki adet kalp çikolatasıyla birlikte gönderilecektir.

 

Konuşan Kalpler Yastık

ask-nedir-sorusuna-cevap-olan-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

En güzel aşk cümlelerinizi yazdırabileceğiniz tasarıma sahip olan yastık ürünümüz sevgilinize sizi hatırlatacak. Kalp tasarımlarının içerisine istediğiniz mesajı yazdırabilir ve yastığa da sevgilinizle fotoğrafınızı ve isimlerinizi bastırabilirsiniz.

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir