Anne Adaylarına Özel Anneler Günü Hediyeleri

0

Anne olacak olmanın heyecanını bütün hücrelerinde hisseden biricik eşinize, anneliğe hazırlanırken, unutamayacağı bir anneler günü hediyesi vermek istemez misiniz? Yapacağınız jest küçük dahi olsa, eşinizin ilk anneler günü olacağı için unutulmaz olacaktır. İçerisinde farklı bir dünyada büyüyen bebeğin olması her anneyi mutlu eder ve bebeğine daha çok bağlanmasına sebep olur. Eee bu esnada baba adayları boş durur mu? Onların heyecanlarını da göz ardı edemeyiz tabii ki. “Anneler bir kez doğurur ama babalar dokuz doğurur” sözünden yola çıkarsak, babaların heyecanı da küçümsenecek gibi değildir.

Hamile olan eşinizin anneler gününü kutlamak için sakın ola bebeğinizin dünyaya gelmesini beklemeyin. Çünkü çocuğu olacağını öğrenen her anne adayı, hemen annelik psikolojisine girer ve anneler günü gibi özel bir günde hatırlanmak ister. Anlayacağınız üzere eşinize küçük de olsa bir sürpriz yapmanız hiçte fena olmayacak gibi gözüküyor. O zaman ne tür hediyeler alabileceğinize dair küçük bir seyahate çıkalım, ne dersiniz?

Hamile Kadına Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? 

 

Anne Adayları İçin Kolye Modelleri 

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-3

Her kadının “ilk anneler günü hediyem” diye övünerek senelerce saklayabileceği en kullanışlı ürünlerden birisi de annelik temalı bu kolyelerdir. Anneliğin fedakarlık istediğini en iyi şekilde gözler önüne seren bu kolyeler ile siz de küçük ama ömür boyu hatırlanacak bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

 

Annelere Özel Yastık Seçenekleri 

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-6

Hamilelik esnasında anne adaylarının problemsiz bir uyku düzenlerinin olması çok önemlidir. Hamileler için tasarlanmış yatak şeklinde yastık tüm anne adaylarının favorisi olacak. Üzerine fotoğraf bastırılıp yazı yazdırılabilen yastık modelleri de ilk anneler günü hediyesi olduklarını her daim hatırlatacaklar.

 

 Hamilelere Özel Tişört Modelleri

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-2

Kadınlar kompleksli insanlardır. Hele ki söz konusu gözü gibi sakındıkları vücut yapılarıysa, hamileliğin sonucu olan kilo değişimi hiçbir kadının hoşlandığı bir durum değildir. Göbeğinin büyümesi ve kilo almasıyla morali bozulan anne adaylarına göbeklerini sevmelerini sağlayacak bu tişört modelleri çok sevimli…

 

Anneliğe Adım Adım: Bebek Eşyaları

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-1

Sevdiğiniz bir dostunuzun bebeğinin ilk kıyafetlerini siz almak istemez misiniz? Doğacak olan bebeğine dair her eşya, bir anne için dünyanın en değerli ziyneti… Maddi durumunuz doğrultusunda dilerseniz beşik, dilerseniz de bebek kıyafetleri ( tulum, ayakkabı, bebek önlüğü vb. ) alabilirsiniz.

 

Anne Adaylarına Özel Sertifikalar

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-4

İlginç bir anneler günü hediyesi almak istiyorsanız, üzerindeki metni değiştirebileceğiniz bu sertifikalar tam sizlik! Sertifikalardan birisine, bebeğin ilk ultrason görüntüsünü ekletebilirsiniz. Diğer sertifikalarda da bebeğin dilinden anne adayının anneler gününü kutlayabilirsiniz. Alttaki sertifika ile de doğacak olan bebeğe hoş geldin diyebilirsiniz.

 

Pofuduk Terlik Modelleri

anne-adaylarina-ozel-anneler-gunu-hediyeleri-5

Hamilelik döneminde kendisine iyi bakması gereken anne adayları için üretilmiş olan pofuduk terlikler en kullanışlı anneler günü hediyeleri arasında yer alıyor. Eşinizin sevdiği renkte bir pofuduk terlik alıp ona hediye ederseniz size “şimdiden bile çok iyi bir babasın” demesine sebep olabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.