Akrep Burcuna Hediye Önerileri

Akrep burcu insanları hayata tutkuyla bağlıdır. Onlar kadar yaşamayı seven başka bir burç var mıdır bilemiyoruz. Bakışları çok etkileyicidir. Onlar belli etmek istemeseler de bir insandan nefret etmelerini de, insanları sevmelerini de bakışlarıyla açıkça ortaya koyarlar. Onların düşüncelerini okumak istiyorsanız, gözlerine bakmanız yeterli. Her şey gözlerinde saklıdır çünkü. 🙂 Çok kuşkucudurlar, kolay kolay bir şeye inanmazlar, inandıklarında da hiçbir şey onları inançlarından geri çeviremez.

Aşk hayatından bahsedecek olursak, akrep insanları etkilemek istedikleri kişileri bakışlarıyla çok kolay etkilerler. Çok çekici ve gizemli bir yapıları vardır. Akrep burcu insanları yara almaktan korkarlar. Bu nedenle ilişkilerine genelde kısa süreli olması için başlarlar. İnsanların onu zayıf yönlerinden yakalamasını istemezler. Eğer uzun vadeli bir ilişkisi varsa bu ilişki için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Akrep Burcuna Hediyeler

dogum-gunu-hediyeleri-1

Akrep kadınları giyimlerine önem verirler. Onlar için alacağınız giysi rahat kesim ve sade olmalıdır. Bizim sizin için önerimiz alacağınız bordo renk ipek bir gömlek olacaktır.

dogum-gunu-hediyeleri-2

Akrep burçları kokularına çok önem verirler. Parfüme hiçbir zaman doymazlar. Bu nedenle akrep burçları için alacağınız kaliteli bir koku, onlar için alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Daha fazla ürün çeşiti için tıklayınız.

dogum-gunu-hediyeleri-3

Akrep erkekleri arabasına veya evine alacağınız bir hediyeye çok sevinirler. Bizim size tavsiyemiz arabası için alacağınız şık bir cd çalar olacaktır.

dogum-gunu-hediyeleri-4

Deri bir ceket akrep erkeklerinin hoşuna gidecek bir diğer hediye seçeneği. Onlar kaliteden asla ödün vermezler. Sizde onları alacağınız deri ceketle mutlu edecek olmanın keyfini çıkarın.

dogum-gunu-hediyeleri-5

Akrep burçları heyecanı severler. Bu nedenle onlara kitap almayı düşünüyorsanız öncelik vereceğiniz tür cinayet romanı olmalıdır. 🙂

Akrep burçlarını daha yakından tanımak için Milliyet gazetesinin akrep burcu yazısını okumak için tıklayınız. 

Yay burcu yazımızı okumak istemez misiniz? İsterseniz buyurun tıklayın. 🙂