Sevgililer Günü Hediyesi

Affettirecek Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

By  | 

Sevgilinizle aranız bozuksa 14 Şubat sevgililer günü ve özel bir sevgililer günü hediyesi sizin için bulunmaz bir fırsat olabilir. Böyle özel günlerde romantik planlar yaparak aranızdaki buzları kolayca eritebilirsiniz. Ancak adımlarınızı dikkatli atmanızda yarar var. Doğru hediyeyi seçerek sevgilinizi etkilemeli ve aradaki kırgınlıkları gidermelisiniz. Aksi bir durum olduğunda ise işler beklediğinizden kötü sonuçlanabilir.

Hata yapmamak için doğru bir hediye seçmelisiniz. Sizler için en sevilen romantik hediyeleri listeleyeceğiz. Sevgililer gününe özel olarak tasarlanmış olan bu ürünler sevgilinizi kesinlikle mutlu edecek.

Sevgilinizi Mutlu Edecek Sevgililer Günü Hediyesi

Harfli Kalpler Renk Değiştiren 3 Boyutlu Led Lamba

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-01

Kişiye özel olarak tasarlanan lambalar, seni seviyorum mesajını da içeriyor. Üstelik LED lambalar renk de değiştirebiliyor. Hem eğlenceli hem de romantik bu hediyeyi mutlaka inceleyin.

 

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-02

Gönül almada en iyi yöntemlerden birisi de çiçekler ve romantik hediyelerdir. Çiçeklerle hazırlanmış bu hediye sepeti tam da aradığınız hediye olabilir.

 

Dilek Feneri

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-03

Yeni güzel dilekler için dilek fenerini kullanabilirsiniz. Rengarenk dilek fenerleri, romantik akşamlarda yardımcınız olacak en iyi ürünlerden sadece birisi.

Aşkbiyotik

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-04

Derdinizin dermanı aşkbiyotik olabilir! Esprili ve romantik bu özel hediye aranızdaki buzları eritmeye yeter de artar bile.

 

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-05

Seni seviyorum demenin farklı yollarını denediniz mi?  100 dilde seni seviyorum demenizi sağlayacak bu kavanoz sevimli ve şık yapısıyla da dikkat çekiyor.

 

Kişiye Özel Şişede Mesaj

affettirecek-sevgililer-gunu-hediyesi-onerileri-06

Kişiye özel olarak hazırlanan şişe mesaj, gören herkesi etkileyecek. Efsane ürünlerden olan şişe mesaj, artık kişiye özel olarak hazırlanıyor.

 

 

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir